Ürün Yelpazemiz;

   * Prefabrik Tek Katlı ve Çift Katlı Konutlar
   * Yayla Evleri
   * Sosyal Tesisler
   * Çelik Kontrüksiyon
   * Yaşam Konteynerleri
   * Şantiye Binaları
   * Fabrika ve depo binaları hangar vb.
   * Amerikan çelik bina

Özetle Prefabrik Nedir?

   * Depreme dayanıklı
   * Maksimum Isı ve ses izalasyonu
   * Ekonomik
   * Doğa dostu
   * Tamiri kolay
   * Taşınabilir
   * Alternatif projeler
   * Çok kısa sürede teslim

 
 

FİRMA PROFİLİ

   ÇELİK PREFABRİK 2009 yılında prefabrik yapılar - Çelik Yapılar ve Konteyner inşaa etmek amacıyla kurulmuştur. 300m2 kapalı 500m2 açık toplama 800 m2 alanda profesyonel anlamda kendi üretimini gerçekleştiren ÇELİK PREFABRİK ekonomik,kaliteli ve güvenli binalar kurmaktadır.
   Geçmişte bu sektörde 12 yıllık bir deneyime sahip olan ÇELİK PREFABRİK kurucuları, Bu deneyimlerine kaliteli ve ekonomik hizmet çatısı altında siz değerli müşterilerimize sunmak amacındadır. Bildiğimiz gibi deprem bölgesi olan ülkemizde insanlarımızın daha güvenli ve huzur içinde yaşaması için bu teknolojinin yaygınlaşması gerekiyor. İşte bu nedenle Türkiye'deki yoğun ihtiyacın karşılanması için kolları sıvadık; insanlarımızın güvenini kazanmak için bu yola çıktık.

Hedeflerimiz : Yapı , üretim ve pazarlama olarak ikiye ayrılan firmamız deneyimli ve uzman kadrosuyla modern teknolojinin imkanlarını kullanarak yerli ve uluslararası piyasaları hedefliyoruz. ÇELİK PREFABRİK yapı inşaat firması müşterilerimizin istekleri doğrultusunda proje çizimi ve bu konudaki bilgilerimizle müşterilerimizi yönlendirerek rahat ,konforlu ve kullanışlı prefabrike yapılar; hafif çelik binalar ve konteynerlere sahip olmalarını sağlamaktayız.Prefabrike konutlarda ve hafif çelik yapılarda daha önceden çizmiş olduğumuz projeler yardımıyla istendiği takdirde yapının inşaa edileceği mekana uygun konumda ve müşteri talebini göz önünde bulundurarak yeniden bir projelendirme ile yardımcı olmaktayız.Fiyat teklifi aşamasında müşterilerimize uygun ödeme koşullarıda sunmaktayız. Daha detaylı ve güncel teknik konularda bilgi almak için her zaman;

www.celikprefabrik.com
info@celikprefabrik.com
Tel: 532 481 58 86
Cep: 552 737 60 70

Copyright © 2009 Desingn by Arel Bilişim